Logo

BANDASI---15ki---FORD

Број на оглас: 3220680 | Објавен на: 24.06.2019, 11:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se zacuvani ne se krivi,
komplet so letni gumi tigar
skoro novi 205/55/15
4x108 odgovara i za pezo,citroen

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 PASSAT

Потврден огласувач