Logo

motori palenja tiko tico ima SVe EVTINO

Број на оглас: 3220761 | Објавен на: 04.04.2019, 10:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 30 kw / 41 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


delovi ekstraa ima sve eftinoo

 Кратово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач