Logo

Плац во Виница во м.в. Стара Река

Број на оглас: 3221191 | Објавен на: 06.04.2020, 20:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1753 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во м.в. Стара Река во Виница со квадратура од 1753м2.
Инфо на тел: 077950175

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач