Logo

Peugeot306 1.9

Број на оглас: 3221203 | Објавен на: 29.03.2019, 14:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 306

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Peugeot 306 1.9 dizrl dobri gumi motor menjac odlicni

 Валандово

Прати Е-Маил

 Ace