Izdavam Stan
1 €
30.12.2020 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Se izdava stan nova gradba od 80kvadrati so ili bez mebel. Cena po Dogovor.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zlatko
Потврден огласувач
071383478
Испрати Е-маил до огласувачот