Logo

Sachs set za opel

Број на оглас: 3221316 | Објавен на: 30.05.2019, 06:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra f

Tип на делови: Ламела / Спојка

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Sachs set potisna lamela I drug lager glanc novi doneseni od germania za opel serijski broj 3000174001

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ssss