Logo

Градежно неизградено земјиште

Број на оглас: 3221434 | Објавен на: 10.08.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продааат 7 градежно неизградени парцели од 230-415м2 локација горно оризари раштанска ББ ИТНО

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач