Logo

MERCEDES C220; 2002 god

Број на оглас: 3221462 | Објавен на: 25.11.2020, 13:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes C220, proizveden 2002 god ( EURO 3 ).

Mozna e i zamena za kola so MK tablici ( Mercedes, Passat ili Audi )

tel za kontakt: 070 756 807 !!
tel za kontakt: 070 756 807 !!
tel za kontakt: 070 756 807 !!

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач