Logo

Tus Kabina

Број на оглас: 3221863 | Објавен на: 15.04.2019, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кабини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tus kabina so masazerki,koristena,solidno zacuvana.
Cena po dogovor
tel.075/400-438

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Hristo

Потврден огласувач