Logo

BMW X-5

Број на оглас: 3222085 | Објавен на: 18.09.2020, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 210 kw / 286 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicen BMW X-5 od 2008 Oktomvri,registriran e na bg tablici,3.0 Sport,M-paket,X-drive,286 kc,bi turbo,20 cola bandazi ,novi letni gumi plus zimni gumi,stereo fenomenalno ozvucuvanje,servisiran vo ovlasten servis,bez nikakvi zabeleski.
Cena 10000 evra.
Tel za kontakt 071 313 516

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Daniel Mitkov

Потврден огласувач