Logo

SEDISTA I TAPACIRI BMW E60 520 525 530 535

Број на оглас: 3222178 | Објавен на: 10.07.2019, 08:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2005

Гориво: Дизел

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEDISTA ITAPACIRI ZA BMW E60 VO ODLIBNA SOSTOJBA.

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач