Logo

Nedvizen imot -ZAMENA ZA AVTOMOBIL- vidi oglas !!!

Број на оглас: 3222252 | Објавен на: 09.11.2019, 06:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 300 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Nedvizen imot vo Kicevski kraj -selo Kladnik- (sumi,nivi,ovostarnici i pasista) imotot e so povrsina od 21 300m2 i se prodava komplet.Na slikite e i imotniot list pa moze da se proveri za sto sranuva zbor.
Mozna zamena za avtomobil
-zamena 10 000evra
-kes 8000evra

 Огласи

Потврден огласувач