Logo

Cistenje stanovi i delovni prostorii EKO

Број на оглас: 3222272 | Објавен на: 05.08.2020, 15:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Хигиенски и Хемиско чистење / Чистење и Домашна помош

Вид на оглас: Се продава


Cistenje stanovi,kancelarii,sekakov vid na prostorii EKO, delovni prostorii NOVO sega i perenje tepisi

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ×××

Потврден огласувач