Logo

SPORET ŠPORET ШПОРЕТ

Број на оглас: 3222431 | Објавен на: 22.02.2020, 18:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Solidno e sočuvan.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач