Logo

Нова куќа, блиску до старата чаршија

Број на оглас: 3222573 | Објавен на: 17.08.2019, 00:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 35 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 2008

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југоисток

Адреса: Битола, Јени маало

Цена: 49.000 €
50.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Нова куќа, со армиранобетонска конструкција, масивни плочи, комплетно нова електрична, водоводна и канализациска инсталација.
Голем дневен престој со кујна и трпезарија на првиот спрат, три спални соби со бања на вториот спрат и соба и голем ходник на приземјето.
Сопствен влез со дворно место од 35м2.
Во приземјето можност за живеење за постар родител или за деловен простор во близина на училиштето Д.Груев.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Dime Ljubenski

Потврден огласувач