Logo

Detska Kolicka za Bliznaci Chipolino

Број на оглас: 3222806 | Објавен на: 09.12.2019, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД

8.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvana kolicka za bliznaci, kupena od Chipolino, mnogu malku koristena. Zaedno so nea ima i cadorcinja za sonce kako i prekrivki za nozete.
Cenata ne e fiksna, ima prostor za dogovor.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Golf Plus

Потврден огласувач