Logo

Mercedes s 320 moze zamena

Број на оглас: 3223152 | Објавен на: 17.01.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 320

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 173 kw / 235 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes s 320 cdi so mnogu oprema.Mozna zamena za pomalo vozilo so vasa doplata.Za kesh ekstra cena

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 deni

Потврден огласувач