Logo

Микробранова ФУЕГО

Број на оглас: 3223296 | Објавен на: 31.03.2019, 21:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


FUEGO complet Inox.
Ростфрај микробранова комплет со скара.
4.300,00 ден

070 340 124

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач