Logo

Се продаваат грамофонски плочи и касети

Број на оглас: 3223385 | Објавен на: 01.11.2019, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Грамафонски плочи

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат лонг-плеј грамофонски плочи и касети, странска и YU музика, во добра состојба, достапни и одредени лимитирани изданија.
Цена по договор.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Aleksandar