Logo

prodavam dukan vo strogiot centar na Krusevo

Број на оглас: 3223407 | Објавен на: 13.02.2020, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 60 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 30.600 €

30.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


prodavam dukan vo centrot na Krusevo, nad Stopanska banka. info na tel. 071332232

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 kiro

Потврден огласувач