Logo

СЕ ПРОДАВА 4 СОБЕН СТАН

Број на оглас: 3223613 | Објавен на: 16.09.2020, 23:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 115 m²

Греење: Централно

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Majka tereza

Цена: 70.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во Карпош Струмица
115 м2 четирисобен, 3 спални,1 дневна
Кат 5
Станот е веднаш вселив
Цена 70.000 евра
070-526-501

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 qqq

Потврден огласувач