Logo

KORG TRITON CLASSIC

Број на оглас: 3223736 | Објавен на: 25.05.2020, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam TRITON CLASSIC so 64 mb RAM vo odlicna sostojba.Sajzerot e koristen vo studio I izgleda perfektno vo crna boja.Slikite se orginal od nego.Sajzerot e odlicen za pratenje BASS.Moze zamena za EL.PIANO.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач