Logo

MEGA Vlekac so Poluprikolka extra sostojba + DAF XLR +DAF CF

Број на оглас: 3224004 | Објавен на: 17.02.2020, 15:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


MEGA Vlekac so Poluprikolka EURO 5
DAF XLR so Poluprikolica EURO 3
DAF CF 85 2007 godina samo Vlekac EURO 5

**Cena po dogovor na tel: 070/213/282

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Pek-Trans Dooel (претпријатие)

Потврден огласувач