Logo

Се Продава Реновиран стан во прва Гитерка

Број на оглас: 3224415 | Објавен на: 11.05.2019, 07:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Греење: Централно

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Запад

Адреса: Ул. Тодор Александров бр.2/19

Цена: 28.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


се продава стан, се наога до автобуска станица во пробиштип (прва гитерка) станот е реновиран има вградено парно на дрва, реновирана кујна и тоалет. може да се види секој ден

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ТРАЈЧЕ