Logo

ЗЕМЈИШТЕ НА ПРОДАЖБА

Број на оглас: 3224463 | Објавен на: 05.07.2020, 23:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2691 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава земјиште во атарот на с.Младо Нагоричане, во близина на Зебрњак, до асфалтен пат, на оддалеченост од Куманово околу 7 км. Цена по договор со купувачот. Подетални информации на телефон 070/381-221 и 070/334-327.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач