Logo

delovi farovi rucki xladnjaci

Број на оглас: 3224646 | Објавен на: 02.04.2019, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 2019

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 30 kw / 41 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


avto plac za tikovci vi nudi sve za tikovcii farovi . racki .xladnjaci .SVE.IMAA

 Кратово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач