Logo

Vikendica-niva gorno orizari

Број на оглас: 3224720 | Објавен на: 18.09.2020, 17:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 30 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Нема

Дворна површина: 3300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 1985

Година на реновирање: 1985

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: gorno orizari

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


NIVATA SE NAOGA GORNO ORIZARI STARIOT AERODROM MESTO VIKANO
SUTEJCA.3300kv VO NIVATA SE ISKOPANI BUSENI DVA BUNARI 8m i 10m DLABOCINA I MOTORCE ZA VODA VADENJE MOZI DA RABOTI PO CEL DEN. TEL KONTAKT 078265277

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач