Logo

Kamin za parno

Број на оглас: 3224815 | Објавен на: 15.09.2019, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Skladova Tehnika - Modena B
Номинална мощност, kW: 13.
Максимална мощност, kW:
- Топлински излез во простор,kW 7.0
- Топлински излез на вода,kW 14.0
Енергетска ефикасност: 70%
Надворешни димензии,мм: 685 x 455 x 790
Димензии на огниште,мм: 568 х 292 х 325
Количина на вода во котел,л: 19
Тежина, кг: 113
Боја: сив
Користен 1 сезона.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Јован

Потврден огласувач