Logo

BMW X5

Број на оглас: 3225051 | Објавен на: 02.04.2019, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 218 kw / 296 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ekstra sostojba..
MOZE ZAMENA DAJTE PONUDA :
BMW AUDI GOLF

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gogi

Потврден огласувач