Logo

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET FUL KLIMA 2005 KAKO NOVO

Број на оглас: 3225307 | Објавен на: 19.07.2019, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 2.399 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PREKRASNO SOCUVANO
KOMPLETNA OPREMA SE ISPRAVNO

NAPOMENA
MOZE PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Wv

Потврден огласувач