Logo

SE IZDAVA- PRODAVA NIVA VO MESTOTO Свиларица ПРОБИШТИП

Број на оглас: 3225687 | Објавен на: 01.08.2019, 09:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 2330 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


SE IZDAVA NIVA 2330 м2 VO MESTOTO Свиларица Број на кат. пар .6 Probistip
INFO Email : skopje.oglas@gmail.com, mobil : 070-854-001 i vtor broj 071- 380-362
Viber : 070-854-001 - i vtor broj 071- 380-362

  Пробиштип

Прати Е-Маил

  GRIGORY

Потврден огласувач