1 / 12
Prevoz na patnici VAN MAX 8
1 €
26.04.2023 13:21

Кисела Вода / Скопје

Prevoz na patnici vo zemjata, transferi do aerodromi, , ekskurzii, 8+1, 18+1, 20+1

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
076434375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам