Logo

Smart 2006

Број на оглас: 3226528 | Објавен на: 24.08.2019, 00:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Smart

Модел: ForFour

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Smart 1.1 benzin 2006 god.
Kompletno servisiran
Registriran cela god.

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Ivica

Потврден огласувач