Logo

Tiko Tico mnogu socuvano kako novoo

Број на оглас: 3226806 | Објавен на: 04.04.2019, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 2019

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 30 kw / 41 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam tiko kako novoo socivanoo mnoguu plin atest cela godina registirano ekstra motor sal za seriozni kupuvacii cenatae 1100 eyra sa ponisko ne zvonetee koe za ubavo tiko neka povele

 Кратово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач