1 / 8
Generator za struja 10Kw
140.000 МКД
02.02.2022 10:11

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Novi Generatori za struja 1.5kw 2kw,3kw.4kw.5kw 6.5kw 7.5kw 9.0kw 10KW
Marka AGROMAX Generatori koj gi zastapuvame 5 godini na nasiot pazar i e dokazan kvalitet
Italjanski Brend
Garancija 1 Godina so obezbeden servis i rezervni delovi
Generatorite se so bakarni namotki
-Raspolagame i generatori na plin
-Isto taka generatori so vgraden Aparat za varenje 200A

Zastapnik za Generatorite AGROMAX
Agro-Servis 2000 Negotino
Postoime 17 godini uspesni na nasiot pazar so mnogu zadovoleni klienti
Ovlasten serviser so dolgogodisno iskustvo
📞 + 389 75-416-451 📞 + 389 75-416-455
📞 + 389 43-371-015
facebook strana----https://www.facebook.com/agroservis2000/

PRAKAME PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA

АГРО-СЕРВИС 2000 e една од водечките компании во Р.Македонија Година се занимава со продажба на земјоделска механизација,програма за вино(Муљачи за грозје),TPV Авто приколки,Компресори за воздух,Генератори за струја и мн други машини
Застапници сне на 6 светски брендови увезуваме роба од 5 држави
Располагаме со изложбен и магацински простор 1850м3

Основана во 1999 година продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини и други машински алати.

ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ!

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Agro-Servis 2000
Потврден огласувач
075416451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам