Logo

Гаража, настрешница, објект Валандово

Број на оглас: 3226997 | Објавен на: 16.11.2020, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3700 m²

Цена: 14.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАM 100 м2 зидан, легализиран објект за примарна обработка на земјоделски производи, настрешница, гаража, викендичка во м.в. Чештово Валандово - можност за струја, вода.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Dinko

Потврден огласувач