Logo

Se izdava celosno namesten stan

Број на оглас: 3227549 | Објавен на: 19.09.2020, 21:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 42 m²

Греење: Струја

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava celosno namesten stan
Dogovor na minimum 1 godina !

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач