Logo

Utovarac FAUN frisch

Број на оглас: 3227611 | Објавен на: 20.02.2020, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 111.111 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam utovarac Faun frisch korpa 2.2 kubici gumi 70 % rabotni sati 14 000. 100 % ispravna so nov motor sopstvena tezina 12 toni. nov uvoz mozi zamena za kola

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Josatrans (претпријатие)

Потврден огласувач