Logo

ROLERI ROCES

Број на оглас: 3227654 | Објавен на: 14.08.2019, 07:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.200 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Ролерки и Скејтборди / Останато

Вид на оглас: Се продава


Rolerki ROCES abec7. Socuvani i mnogu malku vozeni. Broj 43.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Borce Ivanovski

Потврден огласувач