Logo

Stalazi

Број на оглас: 3227658 | Објавен на: 05.12.2019, 19:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Montirani samo ednas. Novi se 9500 denari za 1 m2.Telefon za kontakt 078420698

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Borce Ivanovski

Потврден огласувач