Logo

Masina za melenje na kafe

Број на оглас: 3227662 | Објавен на: 14.08.2019, 07:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Ispravna masina za melenje na kafe. Telefon za kontakt 078420698. Moze da raboti na trofazna i na monofazna struja.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Borce Ivanovski

Потврден огласувач