Logo

Opel Corsa D 1.0

Број на оглас: 3227731 | Објавен на: 19.04.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Corsa so 1.0 benzin motor. Kolata e mnogu zacuvana i ima plus eden par aluminiski bandazi so gumi. Ekstra cena
Broj za kontakt 078672722

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gooran

Потврден огласувач