Logo

Opel Astra J -09

Број на оглас: 3227736 | Објавен на: 19.04.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra J 2009 godina 1.6i 85kw 177000km so Servisna kniska, dva kluca, dva para bandazi i gumi i visoko nivo na oprema.Ekstra sostojba Plateni Site davacki do registracija. Napraven e golem servis. Ekstra cena

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gooran

Потврден огласувач