Logo

Klima/Servis/Klimi/Split/Inverter/Montaza/Demontaza/Freon

Број на оглас: 3227836 | Објавен на: 16.07.2019, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 87 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


"Климатроник Професионал" Ви нуди се што е поврзано со домашна климатизација:
- Полнење фреон
- Хемиско & бактериолошко прочистување
- Проверка & сервис
- Монтажа & демонтажа
- Продажба на нови & половни клима уреди
*** Овластени монтажери на "Neptun" ***
*** Овластени монтажери на "Техномаркет" ***

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Klimatronik Profesional (претпријатие)

Потврден огласувач