Logo

Novi tendi 3m X 3m

Број на оглас: 3228091 | Објавен на: 04.07.2019, 10:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.990 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Чадори за сонцео

Вид на оглас: Се продава


Novi tendi so vodootporno platno
Dimenzija 3 x 3 metra
Cena 7990 den
Prakame po kargo

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Delikates Kompani

Потврден огласувач