Logo

СЕ ПРОДАВА TOYOTA COROLLA 1.4 D4D 2006 год

Број на оглас: 3228673 | Објавен на: 13.07.2019, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Corolla

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


12 mesec 2006 godina so pominati 220 000km
Kolata e vo odlicna sostojba neuvezena registrirana cela godina. So najvisoko nivo na oprema:
- Klima ured
- Elektrika na stakla
- Centralno so dalecinsko
- Dva kluca
- Fabricko radio so cd
- Komandi na volan
- Servo, abs, esp
- Aluminiumski bandasi

Poveke info na 070 619 437. Ima prostor za dogovor

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Stojan

Потврден огласувач