Logo

DODGE NITRO 2.8 CRD UVOZ OD CH

Број на оглас: 3228902 | Објавен на: 18.07.2019, 07:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Dodge

Модел: Nitro

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA DZIP DODGE NITRO 2.8 CRD MERCEDES MOTOR I MENJAC VOZILOTO E 4×4 ODLICNO DONESENO OD CH SO VOZENJE SO FULL OPREMA MNOGU SOCUVANO KAKO NOVO E . VOZILOTO E NA CH TABLI MOZE DA SE CARINI ZA EDEN DEN CENA 5900 NA CH TABLI. 8300 NA MK TABLI MOZNA E I ZAMENA

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Slave

Потврден огласувач