Logo

MERCEDES W124 300D

Број на оглас: 3230026 | Објавен на: 23.04.2019, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 300

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 2.200 €
2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba prednicata i deferencijal smeneti, klima, novi gumi michelin
Povece info na 071250028

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач