Logo

DRZAC FIKSEN ZA TV 49-75 INCH KVALITETEN

Број на оглас: 3230050 | Објавен на: 29.07.2020, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останато

Производ: Останато

Големина: 139 cm (55 inch)

Цена: По Договор

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Drzac za tv kvaliteten materijal koj moze da drzi i od postarite LCD golemi televizori od 49 do 75 inchi

 VKK

Потврден огласувач