Logo

Bandazi oz so gumi 225 55 17 5x112

Број на оглас: 3230074 | Објавен на: 12.05.2019, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat bandazi oz 5x112 so gumi 225 55 17 m+s
novi gumi malku vozeni pravi so 10 dupki za strafovi

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Orce

Потврден огласувач